Kategoriler
Bilgiler

Gaz Dedektörü

Gaz dedektörü, basit ve uygun fiyatlı yöntemi olası gaz kaçaklarına karşı ailenizi korumak için. Bu yazıda, pazar, çeşitli gaz dedektörleri özellikleri hakkında bazı bilgileri bulabilirsiniz bulabilir siniz. Birçok kişi, gaz kaçağı olup, gaz kokusu bu durumun düşünüyorum fark edilebilir. Ancak, soğuk bir uyum yoksa senin burun güvenemezsiniz eğer böyle bir durumda.

Ateşleme için gerekli yoğunluk çekilir ve bu özellik (LEL), gaz Alt infilak limiti yüksek yanıcı özellikleri bir birim olarak ölçülüyor. LEL Gaz Dedektörü modelleri de sürekli olarak tehlikeli bir seviye yaklaşırken sizi uyaracak bir alarm vererek, gaz birikimi düzeyini kontrol ediyoruz.

Gaz dedektörü alarm, bazı güvenlik önlemleri vardır yapmak gerekiyor. Evinizde Açık ateş, sadece sigara aldırabilecek gaz alev gibi şeyleri dışarı çıkmak. Mümkünse, tam gaz, iyice pencere ve kapılarını açarak evi havalandırın. gaz dedektörü hala bir alarm çağrısı acil müdahale ekipleri veriyorsa.

Doğal gaz dedektörleri periyodik olarak kontrol edilmelidir. pil ömrü kalan Pil durumu, genellikle edin.Gaz dedektörleri sadece ara sıra kontrol vererek yanan gaz olmadan dedektörü sensörleri bulunmaktadır. Gaz çakmağınızı, bir düğmeye hakkında daha fazla bilgi almak için sık sık kontrol edin.

Gaz dedektörleri gaz arzının 5-6 metre uzaklıkta bir yere monte edilmelidir.

Gaz dedektörü, karbon monoksit veya gazlar, öğrenin duyarlıdır önce. Bazı gaz dedektörleri aşırı nem durumunda alarm, size perakendeci sorarak kontrol sağlayabilir. Dedektörleri alarm sesi algılama Gaz çok yüksek üretir. Ancak, her iki ses ve sizin için daha uygun modellerin bir seçim olacak bir işitme cihazı kullanarak örneğin flaş uyarı.

Yüksek Kararlı Sensör Gaz Dedektörü
Yüksek Kararlı Sensör Gaz Dedektörü
hf321d
0.00TL   
Bağımsız Gaz Dedektörü
Bağımsız Gaz Dedektörü
hf511sk
0.00TL   
Şarzlı Gaz Dedektörü
Şarzlı Gaz Dedektörü
dskd446
0.00TL   
Uygun Gaz Dedektörü
Uygun Gaz Dedektörü
hd552jk
0.00TL   
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Alarm Kameracım Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2003
by Alarm Kameracim