Kategoriler
Bilgiler

Karbonmonoksit Dedektörü

KARBONMONOKSİT DEDEKTÖRÜ

Evlerde karbon monoksit zehirlenmesi sonucu ölme birçok neden kış aylarında her yıl, Ülkemizde, özellikle de genellikle kömür sobası kaynaklanır. Ancak yanan karbon monoksit dedektörü gaz, LPG, doğalgaz ve diğer gazlar oluşabilir. Renksiz ve kokusuz bir gazdır, vücutta karbon monoksit ve sinyal vererek, hava yer ofislerinde, bizim evde bu sinsi ve ölümcül gaz açmaktadır. Karbon monoksit detektörü ölüm azaltarak tutmak için oksijen taşıyan bizi koruyan bir cihaz.

Burun o kokusuz ve tatsız bir gazdır, çünkü karbon monoksit zehirlenmesi baş ağrısı, baş dönmesi, bilinç kaybı güçsüzlük genel belirtileri tanımlamak çok zordur, yorgunluk düşünülebilir. En etkili önlemler sizi ailenizi korumak için alabileceğiniz, bu zehirli gazı karbon monoksit detektörükullanıyor.

Bazı modellerde elektrik kesintileri üzerine elektrikle çalışan karbon monoksit detektörü piller yüksek bir sesi uyarı ile etmektedir. Cihaz karbon monoksit gaz algılama, seviye daha önce zararlı gazları en kısa sürede pillerin içine girerek bazı modeller üzerinde çalışmaya devam ediyor.

El ölçüm cihazları kullanılan karbon monoksit ölçmek amacıyla güvenlik amaçlı kullanılan karbon monoksit dedektörleri dışında da mevcuttur. Bu cihazlar pille çalışan ve taşınabilir ses sinyalini düzeydeyse tehlikeli gaz seviyesinin vardır. Karbon monoksit dedektörleri yayılma olasılığı eller Bu tür genelde sanayi tesislerinde kullanılmaktadır.

Diğer gaz dedektörleri tavana yakın yerleştirilen karbon monoksit detektörü monte aksine ayrı ayrı her oda için kullanmak gibi bir tek dedektör kullanabilirsiniz kaynak edilmektedir. Olası gaz dedektörü yakın bir yerde kurulacak.

Elektrokimyasal Sensör Karbon Monoksit Dedektörü
Elektrokimyasal Sensör Karbon Monoksit Dedektörü
h63js11
0.00TL   
Ucuz Karbon Monoksit Dedektörü
Ucuz Karbon Monoksit Dedektörü
bçh7d67
0.00TL   
Elektrokimyasal Karbon Monoksit Dedektörü
Elektrokimyasal Karbon Monoksit Dedektörü
k511sh1
50.00TL   
Profesyonel Karbon Monoksit Dedektörü
Profesyonel Karbon Monoksit Dedektörü
ghh51jt
0.00TL   
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Alarm Kameracım Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2003
by Alarm Kameracim