Kategoriler
Bilgiler

Bebek İzleme Cihazı

Bebek İzleme Cihazı Bebek Güvenlik Kamera Sistemleri İle Bebek İzleme

Bebek izleme amacıyla kullanılan güvenlik kameralarına talep her geçen gün artmaktadır. Bu konuda hangi güvenlik kamerasını kurmalıyım? Hangi ürünü tavsiye edersiniz gibi talepler gelmektedir. Bu sorulara cevap vermek adına ve siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak adına bu yazıyı yazıyorum.

Artık birçok ailede hem anne hem de baba çalışma hayatının içinde bulunmaktalar. Buna paralel olarak bebek ve çocuklar çoğunlukla bir bakıcıya emanet edilmektedir. Günümüz de gerek çevreden gerekse televizyonlardan izlemekte olduğumuz bakıcıların çocuklara uyguladıkları şiddet doğal olarak anne ve babaları rahatsız etmektedir. Aileler gün içinde bakıcıların çocuklarına nasıl davrandığını takip etmek istemektedirler. Bu durumda nasıl bir bebek izleme kamerası(Bebek Kamera Sistemleri) kurmalıyım ortaya çıkıyor.

Bize gelen başvurularda işte şu marka ip kamera iyimidir? Bu ip kameranın fiyatını ve alternatifi varsa verebilir misiniz? gibi başvurular sıklıkla gelmektedir. Tabi ip kameraları bebek izleme kamerası olarak kullanmak mümkündür ve bu bir çözüm olabilir. IP güvenlik kamerası ile işyerinizden evinizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İstemiş olduğunuz bebek izleme kamerasına telekomdan alacak olduğunuz bir sabit ip adresi ile adsl modeminiz üzerinden internete açabilirsiniz. Bebek güvenlik kamerasında çoğunlukla ip kameralar tercih edilmektedir.

 

          

 

Benim tavsiyem ise ip kamera yerine AHD kamera sistemi kullanmak yönünde olacaktır. Bebek izleme kamerasını AHD kamera olarak seçerseniz ve aynı zamanda ip tabanlı DVR(Dijital Kayıt Cihazı) satın alırsanız bu kayıt cihazını internete açabilirsiniz. Aynen ip bebek kamerasında olduğu gibi uzaktan işyerinizden veya diğer istediğiniz yerden çocuğunuzu izleyebilirsiniz. Peki, bunun artısı nedir? Derseniz. DVR cihazına HDD(Hard disk) takabilirsiniz. Bu sayede hem görüntüleri uzaktan izlemiş hem de DVR cihazına kayıt yapmış olursunuz. Bu sayede evinizde olup bitenleri geriye dönük olarak istediğiniz zaman izleme imkânına kavuşursunuz. Diyelim internet hattı koptu modem arızalandı, bir şekilde görüntülere ulaşamadınız akşam eve geldiğinizde geçmiş kayıtlardan gündüz olanları izleyebilirsiniz.

 

 

Bebek kamera sistemleri ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizi arıya bilir ve detaylı bilgi sorabilirsiniz. Firma olarak amacımız ürün satmaktan çok insanlara yardımcı olmaktır. Tel: 0850 799 0 500 / 0212 667 84 84 / 0212 667 92 49

Bebek Kamera Sistemleri - Bebek İzleme Kamerası - Bebek Güvenlik kameraları - Bebek Kamera Bebek Kamera Sistemleri - Bebek İzleme Kamerası - Bebek Güvenlik kameraları - Bebek Kamera

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Alarm Kameracım Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2003
by Alarm Kameracim