Kategoriler
Bilgiler

Dadı İzleme Kamerası

Dünyalar tatlısı bebekleriniz için evlerinize güvenlik kamerası ile bebeğinizi ve bebeğinizin bakımı için güvenerek emanet ettiğiniz veya sadece bir referansla görevlendirmiş olduğunuz bebek bakıcınızı günün 24 saati izleme imkânına kavuşursunuz. Siz evde yokken, işyerindeyken evinize kurulacak kamera sistemi ile elde edilen görüntüler, canlı olarak televizyondan, internet bağlantısı olan her noktadan ve mobil cihazlar üzerinden takip edilebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir. Montaj yapılan kameralar sayesinde bebeğinizi ve bakıcınızın bebeğinize karşı olan tüm olumlu ve olumsuz davranışları gözlemleyebilir dolayısıyla bebek bakıcınızın davranışlarını kontrol altına almış olursunuz.

Bebeğinizde oluşabilecek fiziksel veya ruhsal problemleri gözlemleyebilir ve vakit kaybetmeden önlem alarak problemlerin yayılarak daha karmaşık bir hale gelmesini önleyebilirsiniz. Bebekleriniz için kurulan güvenlik kameralarından elde edilen görüntüler yasal olarak delil kabul edildiğinden, bebeğinize karşı işlenmiş herhangi bir istenmeyen davranışı hukuk nezdinde delil olarak kullanabilirsiniz.

Evinize kurulan güvenlik kameraları ile bebeğinizi kontrol altında tutmanın yanı sıra evinizin güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Evinizin dış mekânlarına yerleştireceğiniz ekstra bir kamera ile güvenlik kamera sisteminizde kurulmuş olacaktır. Bu kameraların sesli ve gece görüş özelliğine sahip modelleri bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bildi için, 0850 304 46 16 / 0212 667 84 84 / 0212 667 92 49 nolu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Alarm Kameracım Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2003
by Alarm Kameracim