Kategoriler
Bilgiler

İnfrared Kamera

İnfrared kamera tercih edilen özelliği ile başlayan alanda kullanılan güvenlik sistemleri, CCTV kamera sistemleri alanında her gün, gece görüş güvenlik sistemleri gece veya düşük ışık ortamı sağlar ve sorunsuz çalışır. Sadece siyah beyaz görüntü vermektedir. Bazı gündüz renkli görüntü daha net bir resim yeni kızılötesi modelleri verebilmektedir rağmen infrared kamera modelleri, karanlık ortamlar.

Kameralar görüntü verebilmektedir hiçbir ışık kaynağı ile sağlama gibi gece görüş kameraları, düşük ışıkta görüntü ile karıştırılmamalıdır gece görüş kameraları, gibi alanlarda kızılötesi özelliği. Bile beden imgesi algılama, ısıtma temin edebilir, tamamen karanlık bir ortam.

Kızılötesi CCTV kamera sistemleri, güneş ve sistem görüntüsü olarak sorunsuz iner özellikle esneklik vermek için, gece görüş yeteneği sunarak, kurmak olacak, devre güvenlik kamera sistemi kapalı.

Bazı durumlarda, kızılötesi kameralar sanayi tesislerinden, sıcaklık ölçümleri gereklidir yarar. Örneğin, su sıcaklığı geçerek bir boru kızılötesi kameralar ile kontrol edilebilir.

Kızılötesi kamera inceleme ve karar bazı şeyler vardır satın almadan önce. Bulabilirsiniz.Eğer bir yüksek çözünürlüklü modeller arasında seçim yapabilirsiniz daha net bir resim elde etmek istiyorsanız çeşitli kararlar piyasaya infrared kamera modelleri, çok geniş bir alanda, kızılötesi.

Kızılötesi kameralar pan ve sert hareket tilt veya iki farklı modeli satılıyor. Daha fazla sabit kızılötesi kameralar küçük alanlar için uygun sizin için ideal olabilir. Hareketli ve kızılötesi kameralar ile uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir geniş bir alanda kullanılabilir.

Gece görüş özelliği bulunan kameralar ile karıştırılmaması gereken infrared kameralar gece görüş kameraları gibi az ışıkta görüntü sağlamanın yanı sıra, hiç ışık kaynağı olmayan alanlarda da görüntü verebilmektedir. Yani ortam tamamen karanlıkken bile vücut sıcaklığınızı algılayarak görüntü sağlayabilmektedir.

Sistem (sokak lambası, bahçe lambası... vb.) kızılötesi kamera yerine, daha az pahalı kamera modelleri için öğle vakti gece görüş özelliği olan, renk olabilir görüntü kurmak için bölgedeki herhangi bir ışık kaynağı varsa seçin.

1/4 Sharp CCD 420 Tvl Infrared Kamera
1/4 Sharp CCD 420 Tvl Infrared Kamera
Infrared Kamera
140.00TL   
30m Infrared CCD Kamera IR Kamera
30m Infrared CCD Kamera IR Kamera
Infrared CCD Kamera
110.00TL   
480 Tvl infrared Kamera
480 Tvl infrared Kamera
gnd431
0.00TL   
570TVL Infrared Kamera
570TVL Infrared Kamera
nmw1sv
0.00TL   
Kızılötesi Infrared kamera
Kızılötesi Infrared kamera
m4e16a
0.00TL   
Opsiyonel Infrared Kamera
Opsiyonel Infrared Kamera
hn41h5
0.00TL   
Ucuz Infrared Kamera
Ucuz Infrared Kamera
mers21
0.00TL   
Uzak Mesafeli Infrared Kamera
Uzak Mesafeli Infrared Kamera
nm42s1
0.00TL   
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Alarm Kameracım Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2003
by Alarm Kameracim